Poskytujeme komplexní službu zprostředkování prodeje v rozsahu klasické realitní kanceláře, ale za zlomek jejich ceny a k tomu navíc PRODÁME VÁŠ BYT LÉPE A RYCHLEJI !

 
U NÁS PROVIZI NEPLATÍTE NEJEN VY, ALE ANI KUPUJÍCÍ:
BEZKONKURENČNÍ VOLBA

Zastupujeme Vás my

SLEVA 80 % Z ČÁSTKY
OBVYKLÉ PROVIZE

CENA POUZE 50.000 Kč

ZA KOMPLEXNÍ NADSTANDARDNÍ SLUŽBU, KTERÁ ZAHRNUJE:

Ušetříme Vám tak až stovky tisíc korun.

Paušál 50.000 Kč

TAKTO NÍZKÁ CENA JE MOŽNÁ DÍKY INOVATIVNÍMU PŘÍSTUPU S VYUŽITÍM MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ.

Poskytujeme komplexní službu zprostředkování prodeje v rozsahu klasické realitní kanceláře, ale za zlomek jejich ceny a k tomu navíc PRODÁME VÁŠ BYT LÉPE A RYCHLEJI !

 
U NÁS PROVIZI NEPLATÍTE NEJEN VY, ALE ANI KUPUJÍCÍ:

Porovnejte rozdíl obvyklých výdajů při prodeji bytu:

ZASTUPUJEME VÁS MY

 a to se slevou

80 %

 z částky obvyklé provize.

NAŠE PAUŠÁLNÍ ODMĚNA

50.000 Kč

A TO ZA KOMPLEXNÍ NADSTANDARDNÍ SLUŽBU, KTERÁ ZAHRNUJE:

  • Ocenění nemovitosti
  • Nafocení nemovitosti
  • Zpracování a zveřejnění nabídky
  • Prohlídky se zájemci
  • Vyjednání nejlepších možných podmínek prodeje
  • Výběr advokátní kanceláře
  • Zadání zpracování smluvní dokumentace
  • Komunikace s finanční institucí
  • Organizace a realizace úspěšného dokončení prodeje

Ušetříme Vám tak až stovky tisíc korun.

KONEČNÁ CENA POUHÝCH 50.000 KČ JE MOŽNÁ DÍKY INOVATIVNÍMU PŘÍSTUPU S VYUŽITÍM MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ.

REALITNÍ KANCELÁŘ

cca

250.000 Kč

i více

VLASTNÍMI SILAMI

cca

100.000 Kč

+
Desítky až stovky hodin času, úsilí a riziko neúspěchu a opakování

Recenze o nás na Googlu

Pavel Zetek
Pavel Zetek
16:11 08 Oct 19
REAF.CZ zprostředkovával prodej bytu v Jahodnici, o který jsem měl zájem. Jednání s REAF.CZ bylo profesionální a věcné. Jelikož byl nákup nemovitosti poměrně komplikovaný-navázán na jinou nemovitostní transakci, využil jsem služeb vlastního právního zástupce. Danou nemovitost jsem si mohl převzít o měsíc dříve, než bylo dohodnuto ve smlouvě.
Lenka Kneiflova
Lenka Kneiflova
09:49 07 Oct 19
REAF.CZ mě zastoupili při koupi, teď již mého, vysněného rodinného domu pro mou nastávající rodinu. Jednali za mě s prodávajícím, realizátorem stavby, jejich realitní makléřkou a advokátkou. Vyjednali pro mě ideální obchodní podmínky a především podstatnou slevu z kupní ceny ! To bylo náročné. Zařídili také inspekci stavu kupovaného nového domu architektem a odstranění zjištěných vad a nedodělků. Hlavně mi zajistili hypotéku na koupi domu, bez které bych dům koupit nemohla. Vše muselo být přesně načasované a sladěné. Výsledek je perfektní a jsem nadšená! Z informací, které jsem průběžně dostávala vím, že bych tohle vše sama nezvládla. Děkuji za komplexní službu a doporučuji!
Kare Noga
Kare Noga
16:57 04 Oct 19
Specialisté z REAF mi prodali byt v novostavbě v Hostavicích. Pro byt, který měl svá specifika, našli nejvhodnějšího kupce a prodej s ním zrealizovali. Vyjednali za mě v bance ukončení dvou hypotečního úvěrů bez jakýchkoliv sankcí, které bych bance musel uhradit. Prodej bytu měl návaznost na koupi jiné nemovitosti a vše muselo přesně navazovat. Díky REAF vše perfektně proběhlo a bylo dosaženo skvělého výsledku.
Miroslava Šternovå
Miroslava Šternovå
22:24 12 May 19
REAF.CZ jsem objevila na internetu při hledání dalších možností, jak prodat byt v Dejvicích, který byl atypické dispozice, neodpovídající dnešním požadavkům. Byla jsem v situaci, kdy jsem po roce pro nulový výsledek vypověděla smlouvu renomované realitní kanceláři. Vše, co jsem si s REAF.CZ během řešení prodeje dohodla, vždy platilo a bylo splněno na 100%. REAF.CZ pro mne znamená odbornost, zkušenost, trpělivost, přátelské jednání a dochvilnost. REAF.CZ již po měsíci jednal s vážným zájemcem, se kterým se obchod zrealizoval a bylo dosaženo vynikajícího výsledku.
Michal Pleyer
Michal Pleyer
19:00 01 Mar 19
S REAF.CZ jsem se setkal při koupi bytu, když zastupovali prodávajícího. Vzhledem k prvotřídnímu servisu jsem jim nabídl, zda by se chtěli ujmout i prodeje mého bytu, který jsem současně chtěl prodat. Když mi navíc řekli cenu jejich služby, nebylo mezi čím se rozhodovat. Byt prodali za velice dobrou cenu. Díky a doporučuji!
Kristýna Loukocká
Kristýna Loukocká
08:45 18 Feb 19
Nejdříve jsem nevěřila, že mě REAF zrealizují prodej bytu za takto nízkou odměnu. V realitce za to chtěli o hodně víc, čili jsme neměla co řešit a hlavně jsem nemusela řešit nic kolem prodeje a nebralo mi to čas. Díky za skvělou práci!
Marek Hastr
Marek Hastr
08:32 23 Nov 18
Mám zkušenost s prodejem bytu přes nejmenovanou realitní kancelář z Prahy - servis v podstatě žádný, pouze napsali inzerát, navíc s chybama, prodej trval dlouho, nakonec jsem si i sám dojednával s kupcem podobu smlouvy, protože si v tom jejich makléř nebyl moc jistý ..... a stálo mě to tehdá statisíce. Před 2 měsíci jsem se s rodinou stěhoval do většího bytu a náhodou jsem narazil na reklamu REAF, tak jsem je zkusil oslovit. Od začátku profi komunikace a jednání, vše běželo rychle a bez problému. Za takovýhle servis a výsledek bych zaplatil i víc, než je jejich cena. Myslim, že v současné době tu nemají konkurenci.
Martin Hasinec
Martin Hasinec
20:45 22 Nov 18
Děkuji za skvělý servis. Velmi transparentní komunikace, cit pro zákaznickou potřebu a bezkonkurencně nízká cena. Naši nemovitost jsme díky REAF prodali rychle, bez starostí a za lepší cenu než jsme původně plánovali. M.H.
Miroslav Preiss
Miroslav Preiss
19:24 15 Nov 18
S REAF jsem prodal svůj byt, jsem naprosto spokojený a vřele je doporučuji. Se vším mi poradili na nejvyšší profesionální úrovni, za skvělou cenu a bez zbytečných starostí. Za ušetřené peníze jsem si mohl pořídit vybavení do svého nového bytu. S prodejem bytu jsem v minulosti neměl zkušenost a jsem rád, že jsem narazil právě na REAF.
Next Reviews

Spojte se s námi ještĚ dnes!

Popis jednotlivých kroků procesu prodeje nemovitosti

Ocenění nemovitosti

Průzkum trhu, nalezení řady obdobných nemovitostí, jejich porovnání a vyhodnocení. Na základě zkušenosti zvolení správné nabídkové ceny, která musí být konkurenceschopná, optimistická, avšak reálně dosažitelná.

Nafocení nemovitosti

Kvalitní a vypovídající prezentace, která zachycuje realitu. Pokud tomu neodpovídá a je nemovitost na fotografiích až příliš pěkná, bude zájemce u prohlídky zklamán. Cílem je vytvořit opačný efekt.

Zpracování a zveřejnění nabídky

Získání a případné ověření informací, koncepce a stylizace textu, který zaujme, musí být výstižný, ale nepříliš dlouhý.

Prohlídky se zájemci

Přizpůsobení se časovým možnostem zájemců, efektivní organizace do bloků v jednotlivé dny, zodpovídání dotazů často právního a technického charakteru.

Vyjednání nejlepších možných podmínek prodeje

Komunikace se zájemci, zjišťování a dokládání vyžádaných informací, sběr a zpracování stanovisek, vedení obchodních jednání. Využití zkušeností, vhodné argumentace a citu pro dosažení nejlepšího možného výsledku.

Výběr advokátní kanceláře

Vyhledání a oslovení nejlépe několika advokátních kanceláří, některé nemusí mít časový prostor. Dobrý výběr, dojednání podmínek spolupráce, seznámení se s potřebnými zákony a ustanoveními v občanském zákoníku, v daňových předpisech apod.

Zadání zpracování smluvní dokumentace

Správné a jasné zadání sjednaných podmínek s kupujícím do smluvní dokumentace připravované advokátní kanceláří, kterou je zpravidla: rezervační smlouva / smlouva o smlouvě budoucí, kupní smlouva a návrh na vklad do katastru nemovitostí / smlouva o převodu družstevního podílu a s tím související oznámení představenstvu bytového družstva o tomto převodu, až dvě smlouvy o úschově finančních prostředků a listin, a to pro rezervační depozitum a následně pro doplatek kupní ceny, předávací protokol. S převodem členského podílu v bytovém družstvu souvisí seznámení se zněním stanov. Následuje jednání s protistranou a zejména jejími advokáty o připomínkách k jednotlivým dokumentům celé smluvní dokumentace a hledání konečného znění.

Komunikace s finanční institucí

Pokud kupující nebude hradit cenu z vlastních prostředků, což je většina případů, bude potřeba vstoupit i do komunikace s finanční institucí. Bude vhodné zajistit prověřeného, nezávislého a profesionálního finančního poradce.

Organizace a úspěšné dokončení prodeje

Dohled nad dodržováním sjednaných podmínek a lhůt, vyzvednutí listin z advokátní úschovy, distribuce dokumentů na katastrální úřad nebo bytovému družstvu. Po zápisu nového vlastníka v katastru nemovitostí nebo potvrzení změny člena družstva od představenstva bytového družstva distribuce opět do advokátní kanceláře a na konci předání jednotky.

Riziko neúspěchu

Řešení nenadálých či složitých situací, kdy například katastrální úřad nemusí souhlasit s podáním návrhu na změnu vlastníka. Realizace prodeje a jeho zrušení může nastat v kterékoli fázi prodeje, a to z mnoha důvodů, jako je odstoupení zájemce od záměru koupě, nenalezení shody na podmínkách prodeje, situace kdy zájemci nebude schváleno financování koupě.

U většiny běžných RK zaplatí klient za jejich služby provizi průměrně cca 250.000 Kč i více a nemusí za to obdržet plnou odbornost, vysokou profesionalitu ani nejvyšší možnou kupní cenu. V konečném důsledku pak pro klienta může být obchod zklamáním. V případech, a jistě takové mohou nastat, kdy je realitní makléř odborníkem a klient je s jeho službou spokojen, může být přesto klientem hrazená provize až v řádech statisíců korun neadekvátní rozsahu poskytnutých služeb při prodeji.

Cenová nabídka BEZ PROVIZE je určena pro obvyklé nemovitosti nebo družstevní podíly – byty – v regionu Praha.

Zavřít Menu

!!! NYNÍ AKCE !!!

Vyplatíme Vám

50.000 Kč

V případě, že do 3 měsíců nezajistíme kupce za nejvyšší cenu na Váš obvyklý byt v Praze.

Tento bonus a podmínky akce si vyžádejte na níže uvedených kontaktech co nejdříve:

Tel.: +420 228 882 125

E-mail: reaf@reaf.cz

 

Neodcházejte!

Máme pro Vás extra nabídku

2 hodiny konzultací ZDARMA
nebo
odborné posouzení ceny nemovitosti
ZDARMA A PŘENOSITELNÉ pro kohokoliv.

Tento bonus si vyžádejte na níže uvedených kontaktech co nejdříve:

Tel.: +420 228 882 125

E-mail: reaf@reaf.cz