Naše DALŠÍ výhody

Jsme uskupení profesionálů s mnohaletými zkušenostmi, kteří vědí, jak prodat, koupit, zhodnotit, profinancovat a najít řešení v jednoduchých i složitých situacích.

O1

Zastoupení klienta

Vzhledem k zážitku některých klientů s realitními a finančními makléři, které od nich čím dál častěji slýcháváme, jsme se rozhodli nabídnout své služby široké odborné i laické veřejnosti. Nejsme realitní kancelář, ani finanční makléři. 

O2

Nenahraditelné zkušenosti

Jsme uskupení profesionálů s mnohaletými zkušenostmi, kteří vědí, jak prodat, koupit, zhodnotit, profinancovat a najít řešení v jednoduchých i složitých situacích. 

O3

Nízkonákladovost

Cena za naše služby není navýšena o nadbytečné provozní náklady. Nesedíme celý den v kanceláři, jsme neustále v pohybu. K práci využíváme nejnovější trendy v IT technologiích, jako je automatizace, robotizace a umělá inteligence, které jsou již nyní dostupné za minimální náklady. 

O4

Bezkonkurenční cena

U realitních služeb v běžných případech prodeje, nebo koupě bytů v Praze poskytujeme svým klientům komplexní službu na vysoké úrovni zcela BEZ PROVIZE za paušální odměnu 100.000 Kč. Za tyto peníze nabízíme dosažení výsledku, aktivní přístup a spolupráci s advokátními kancelářemi zaměřenými na nemovitostní právo. Běžně je odměna formou provize vyjádřená procentruálně a bývá v obdobných situacích několikanásobně vyšší, průměrně cca 250.000 Kč.

O5

Transparentnost a jistota

Veškerou peněžní část určenou protistraně skládáte do pojištěné advokátní úschovy, nebo přímo bance. My svoji odměnu obdržíme až po splnění sjednaných podmínek. Dosahujeme tím naprosté jistoty a transparentnosti pro všechny strany. 

Zavřít Menu

!!! NYNÍ AKCE !!!

Vyplatíme Vám

50.000 Kč

V případě, že do 3 měsíců nezajistíme kupce za nejvyšší cenu na Váš obvyklý byt v Praze.

Tento bonus a podmínky akce si vyžádejte na níže uvedených kontaktech co nejdříve:

Tel.: +420 228 882 125

E-mail: reaf@reaf.cz

 

Neodcházejte!

Máme pro Vás extra nabídku

2 hodiny konzultací ZDARMA
nebo
odborné posouzení ceny nemovitosti
ZDARMA A PŘENOSITELNÉ pro kohokoliv.

Tento bonus si vyžádejte na níže uvedených kontaktech co nejdříve:

Tel.: +420 228 882 125

E-mail: reaf@reaf.cz